Novinky

Sledujte Milušku nově také na Facebooku

Chcete vědět o plánovaných akcích ve Špindlerově Mlýně, o speciálních nabídkách penzionu nebo naše tipy na pěkné výlety po okolí? Pak nás sledujte na Facebooku Villa Miluška a žádná novinka vám neunikne! 

15.2.2019

Zobrazit celý článek

FIS SKI WORLD CUP

Na černé sjezdovce ve Špindlerově Mlýně se ve dnech 8. a 9. března uskuteční závod Světového poháru žen v alpských disciplínách. Přijeďte se podívat na závod v obřím slalomu a na dvoukolový slalom „speciál“. 

21.1.2019

Zobrazit celý článek

Skiareál plný novinek

Letošní zimu se můžete těšit na plno novinek ve Skiareálu Špindlerův Mlýn, od chytného rolbování až po nabitý program vrcholící Světovým pohárem. 

12.11.2018

Zobrazit celý článek

Nová naučná stezka ve Špindlu

Pro rodiny s dětmi byla otevřena nová naučná stezka Špindlmanova mise. Těšit se můžete na stezku z vrcholu Medvědína až k jeho úpatí, která je plná zábavných zastávek a úkolů. 

13.7.2018

Zobrazit celý článek

Virtuální prohlídka

Nově jsme pro Vás připravili virtuální prohlídku. Pokud se Vám náš penzion Miluška libí přes obrazovku, věřte, že na místě se Vám bude líbit ještě víc ;) 

19.12.2017

Zobrazit celý článek

Nová Stezka korunami stromů v Krkonoších otevřena i v zimě

Udělejte si výlet na nově otevřenou Stezku korunami stromů v Krkonoších a prozkoumejte lesní svět nejen na povrchu ale unikátně i v podzemí. Otevřena je po celou zimu od 10 do 16 hodin. 

17.7.2017

Zobrazit celý článek

Nording Walking hole k zapůjčení zdarma

Rádi Vám v průběhu Vašeho pobytu zdarma zapůjčíme Nordic Walking hole. V případě zájmu je nutná rezervace v předstihu.

12.6.2017

Zobrazit celý článek

Relaxujte v našem wellness centru!

Dopřejte si ničím nerušený relax v privátním wellness centru přímo v penzionu. Na přání Vám rádi připravíme láhev sektu či romantickou atmosféru. Samozřejmostí je župan a prostěradlo zdarma.

26.4.2017

Zobrazit celý článek

Nové webové stránky penzionu Villa Miluška!

Prohlédněte si naše nové webové stránky! Doufáme, že se Vám budou líbit a zarezervujete si svůj pobyt v centru Špindlerova Mlýna již dnes!

14.4.2017

Zobrazit celý článek

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..