Zjistit dostupnost

Penzion Villa Miluška

Ubytování v centru Špindlerova Mlýna, Krkonoše


Nově zrekonstruovaný penzion Villa Miluška ve Špindlerově Mlýně je unikátní zařízení, které spojuje komfortní ubytování v centru města a rodinnou atmosféru plnou klidu a pohody. Kochat se můžete krásným výhledem na "panoramata" celého Špindlerova Mlýna. 

Penzion nabízí nadstandardní ubytování na velmi vysoké úrovni v Krkonoších, celkem v pěti prostorných dvoulůžkových pokojích a v jednom čtyřlůžkovém apartmá. Čtyři dvoulůžkové pokoje disponují balkónem. Každý pokoj má vlastní moderně vybavenou koupelnu se sprchou, toaletou a fénem. Samozřejmostí je hotelová kosmetika a ručníky zdarma. Dále všechny pokoje disponují satelitní TV, posezením, minibarem a internetovým Wi-Fi připojením. V ceně ubytování je zahrnutá i bohatá snídaně formou teplého a studeného bufetu podávaná v krásné společenské "sednici" s krbovými kamny.

Moderní Villa Miluška nabízí i privátní wellness centrum, kde naleznete finskou saunu, ochlazovací vědro a relaxační zónu s TV. Wellness si můžete doobjednat přímo na místě, nebo využít jeden z našich zvýhodněných wellness balíčků s privátním vstupem na 1,5 hodiny. V případě zájmu Vám rádi připravíme malé občerstvení či láhev sektu.

Špindlerův Mlýn se nachází v Krkonoších a je považovaný za perlu mezi lyžařskými středisky v České republice. To však neznamená, že byste se zde nudili v jiných ročních období. Město a jeho okolí nabízí mnoho aktivit pro všechny věkové skupiny. Vyzkoušet můžete lanové dráhy, sky dive, bike park, terénní tříkolky a koloběžky, něco nového se dozvědět na naučných stezkách a mnoho dalšího! Celoročně máte o zábavu postaráno. Pokud tedy hledáte klidné ubytování ve Špindlerově Mlýně, tak neváhejte a rezervujte si svůj pobyt zde.

 

 
 
Mucha Apartments

 

Mucha Apartments

 

Mucha Apartments

Novinky

Sleva v březnu!

Lyžařská sezóna rozhodně nekončí!!! Proto jsme si pro Vás nachystali slevu 10 % na ubytování v termínu 4. - 29.3.2018. Kdo za námi dorazí? :)

Rezervace ubytování.

20.2.2018

Zobrazit celý článek

Velikonoční relax

Pobytový balíček Velikonoční relax na horách jsme připravili pro ty, kteří si chtějí odpočinout a načerpat novou energii o prodlouženém víkendu. Aktivní relax můžete prostřídat s wellnessem a láhví sektu. Termín pobytu je 29. 3. - 2. 4. 2018.

Rezervace pobytu.

15.2.2018

Zobrazit celý článek

Krkonošské boudy

Máte zájem dozvědět se něco více o historii krkonošských bud? Tak přijďte na přednášku 17. ledna 2018 od 17:00 do v Městské knihovně Špindlerův Mlýn a dozvíte se spoustu zajímavých informací. 

14.1.2018

Zobrazit celý článek

Virtuální prohlídka

Nově jsme pro Vás připravili virtuální prohlídku. Pokud se Vám náš penzion Miluška libí přes obrazovku, věřte, že na místě se Vám bude líbit ještě víc ;) 

19.12.2017

Zobrazit celý článek

Lyžujeme - aktuální přehled

Přijeďte využít poloprázdné sjezdovky v předvánoční čas a odpočinout si od shonu kolem Vánoc. Podívejte se na aktuální přehled otevřených vleků.

Rezervace ubytování.

12.12.2017

Zobrazit celý článek

Špindl a zasněžování

Vážení přátelé, Špindl už se zasněžuje :) Milovníci zimy mohou shlédnout aktuální stav sjezdovek na videu Ski areálu Špindlerův Mlýn - https://goo.gl/QYe5sp

27.11.2017

Zobrazit celý článek

Na zimu jsme připraveni!

Kam s lyžemi či snowboardy? Kde zaparkovat? A jak daleko je to k vlekům? V Penzionu Villa Miluška jsme na zimu připravení a vy si můžete přijet užít zimní radovánky do Špindlerova Mlýna bez starostí! 

20.10.2017

Zobrazit celý článek

Nová Stezka korunami stromů v Krkonoších otevřena i v zimě

Udělejte si výlet na nově otevřenou Stezku korunami stromů v Krkonoších a prozkoumejte lesní svět nejen na povrchu ale unikátně i v podzemí. Otevřena je po celou zimu od 10 do 16 hodin. 

17.7.2017

Zobrazit celý článek

Nording Walking hole k zapůjčení zdarma

Rádi Vám v průběhu Vašeho pobytu zdarma zapůjčíme Nordic Walking hole. V případě zájmu je nutná rezervace v předstihu.

12.6.2017

Zobrazit celý článek

Relaxujte v našem wellness centru!

Dopřejte si ničím nerušený relax v privátním wellness centru přímo v penzionu. Na přání Vám rádi připravíme láhev sektu či romantickou atmosféru. Samozřejmostí je župan a prostěradlo zdarma.

26.4.2017

Zobrazit celý článek

Pobytové balíčky s Miluškou!

Hledáte vhodný pobyt ve Špindlu? Prohlédněte si naši nabídku wellness pobytů a užijte si privátní oddych přímo v penzionu!

25.4.2017

Zobrazit celý článek

Nové webové stránky penzionu Villa Miluška!

Prohlédněte si naše nové webové stránky! Doufáme, že se Vám budou líbit a zarezervujete si svůj pobyt v centru Špindlerova Mlýna již dnes!

14.4.2017

Zobrazit celý článek

Map